Meditācija un iesvētīšana

Meditācija un iesvētīšana ASV Nacionālajā Parkā “Sekvoja”

13 08 02

Audioversija

Mēs piesaucam visus, kas mums tagad grib pievienoties, pastrādāt ar mums, kas grib radīt mums jaunu apziņas lauku, dot mums zināšanas.

Tagad rit jaunu uzdevumu ielikšana jūsu dvēselēm. Jūs tos esat pārsnieguši, izpildījuši. Nāk jauns karmiskais piepildījums no tām Būtībām, kuras radīja jūsu uzdevumus, kad jūs nācāt uz planētu.

(Atcerieties, ka mēs stāvējām Padomes priekšā, kura deva mums zemes uzdevumus, un šī pati Padome tagad dod mums jaunus uzdevumus, tāpēc ka mēs esam izpildījuši visu to, ar ko atnācām.)

Jaunie uzdevumi – kļūt par planētas Logosu un strādāt ar planētu nevis no fiziskā plāna, bet tieši no logoistiskā. Jūs jau esat pārsnieguši cilvēcisko apziņu daudz reižu un varat strādāt no logoistiskā plāna ar cilvēci un planētu, ar astrālo un mentālo plānu attīrīšanu, kas ir ļoti svarīgi planētai, ar Zemes augšupcelšanos, ar ūdeni, ar kokiem, kalniem, ar kristāliem tieši no Planetārā Logosa līmeņa. No šejienes jūs sapratīsiet lietas citādi, jūs netiesāsiet un nedalīsiet, bet savienosiet, mīlēsiet un veicināsiet planētas uzplaukumu visos līmeņos – 3., 4. un 5. dimensijā. Un jums katrs cilvēks, katrs koks, katra klints, upe, jūra būs instrumenti, caur kuriem jūs spēsiet strādāt tieši no Planetārā Logosa līmeņa. Jūs piepildīsiet ar programmām milzīgus areālus, teiksim, kalnu grēdas, okeānus vai cilvēci ar jaunām idejām, jaunām zināšanām, jūtām, uzdevumiem. Priekš tā jums vajag meditēt, biežāk iziet uz šo līmeni, lai iejustos tajā pilnībā un kļūtu par Vienoto Cilvēci. No šejienes jūs vairs nevērtēsiet negatīvi kaut kādas lietas, bet teiksiet, ka visi cilvēki ir svarīgi: nav tumšo un gaišo, bet ir vienotība.

Jūs varat ņemt vienotības piemēru no šejienes, no sekvoju meža: ir jauni mazi koki, ir veci, kuri jau ir nomiruši – tas sastāda šīs vietas vienotību. Un, ja jūs aizvāksiet tos kokus, kuri mētājas uz zemes, tas vairs nebūs tas mežs, tāpēc ka tajos arī ir dzīvība, tajos dzīvo kukaiņi, sīki dzīvnieki un būtnes – otrās dimensijas gari. Tāpēc viss, viss no jūsu jaunās pozīcijas būs vajadzīgs, svarīgs, un nekas netiks noliegts. Visa planēta ar jūsu palīdzību apgaismosies un pāries uz citu apziņas līmeni: gan koki, gan dzīvnieki, gan kukaiņi, gan elementālās enerģijas, gan augstie Zemes Gari arī palīdzēs cilvēcei.

Mēs ceram, ka jūs sapratāt mūsu ideju, liksiet tai sev kalpot un īstenosiet dzīvē. Mēs pateicamies visiem, kas tagad to pieņēma, un ceram, ka jūs izplatīsiet šo vēsti. Tagad mēs veiksim to enerģētisko struktūru iniciāciju, kuras veicinās jūsu vieglu uzkāpšanu Planetārā Logosa enerģijās.

Tagad mēs ieejam savos astrālajos ķermeņos... mentālajos ķermeņos... paplašināmies... ieejam Kristus Apziņā, tas ir, augam... Tālāk ieejam logoistiskajā apziņā...

Logoistiskā apziņa izplatās pa vairākiem slāņiem, tajā skaitā arī trešajā dimensijā, taču no šejienes ir daudz vieglāk strādāt ar planētu. Pēc Kristus Režģa enerģiju līmeņa ir ļoti viegli pāriet uz Planetārā Logosa apziņu un paskatīties uz planētu no šī redzes viedokļa.

Paceļamies augstāk par Kristus apziņas līmeni un raugāmies uz planētu no šejienes... Atrodam Ziemeļameriku un to vietu, kur mēs sēžam. Atrodam Sanfrancisko, pēc tam ejam uz dienvidaustrumiem, uz Sekvojas Parku...

Sajūtiet augstākās un zemākas apziņas saikni. Atrodiet tur sevi mazo, sēdošu uz šī koka...

Paskatieties, kā jūsu Logosa apziņa lepojas ar to mazo cilvēku, kurš sēž lejā. Logoss viņu cildina, tas ir, viņš nesaka: tas tur ir mazulītis, kurš neko nesaprot, gluži otrādi! Mēs tagad atrodamies kolektīvajā apziņā, un Logoss lepojas ar tiem, kuri sēž uz šī celmiņa.

Tagad viņš sūta uz šo celmiņu daudz, daudz enerģiju, enerģiju kompleksu no galaktiskā kodola, tās, kuras mums tagad ir vajadzīgas, lai mēs paceltos apziņā, vibrācijās un pārtransformētu pat savus smalkos ķermeņus.

Viss tas iet kompleksi, sistēmiski.

Mūsu, mūsu mazo, uzdevums tagad ir piekrist un pieņemt: es pieņemu, es piekrītu, es atļauju...

Un tagad no mums turp arī iet enerģija. Skatieties, mēs – mazie kā atbalss sūtām turp savus uzdevumus un enerģijas, un tur tie izaug par milzīgu, milzīgu lauku, enerģētisku, karmisku, un sadalās pa visu Režģi, tas ir, mēs faktiski tagad radām jaunu cilvēci divos līmeņos: fiziskā ķermeņa līmenī un Planetārā Logosa līmenī.

Šai jaunajai cilvēcei ir cita apziņa, lielāka mīlestība, savu uzdevumu (uzdevumi – tā arī ir karma) izpratne. Jaunā cilvēce lepojas ar to, ko viņa dara uz planētas Zeme tagad.

Mēs saprotam, ka ir dažādi apziņas līmeņi, un mēs tagad atrodamies savā logoistiskajā apziņas līmenī. Tieši šajā līmenī mēs lepojamies ar to, ka mēs apzināti savienojamies ar tādu augstu enerģiju, kā sekvoja, laukiem, ka mēs strādājam ar okeāniem, ar kalniem, planetārā līmenī.

Ir atnākuši mūsu Skolotāji – milzīgas Būtības. Viņi iesvēta mūs par Planētas Sargiem... It kā uz mūsu pleciem gulstas jauna mantija vai pazīšanās zīmes...

Viņi nevis uz mums mazajiem uzliek, bet uz mums Lielajiem, tas ir, mēs tajā līmenī tagad saņemam iesvētīšanu, nevis šeit.

Un tagad mūs visus ir savienojuši tajā līmenī, un mēs visi kopā esam Koks, līdzīgs sekvojai, tas ir, mēs it kā visi atrodamies tagad vienā stumbrā, visi vienā Kokā...

Viņi piedāvā izjust šo vienotību līdz galam ar visām dvēseles stīgām. Izjūtiet sevi kā šo Koku, izjūtiet savu galotni un milzīgās saknes, ieejošas planētā. Šīs saknes aptver ar sevi visu planētu, bet lapotne atrodas Galaktikas Kodolā. Lūk, tāds Liels Koks mēs tagad ar jums esam, tādā milzīgā ķermenī mēs atrodamies.

Sajūtiet augstāk, galotnē, Galaktikas Kodola enerģijas...

Un izjūtiet sevi tagad kā mazos.

Šajā milzīgajā ķermenī mums ļauj iztēloties sevi kā mazuli un rāda nākošos līmeņus, kurp mums ir jāizaug. Patiešām, mēs esam vienkārši sīciņa Pasaules-ēkas daļiņa, neskatoties uz to, ka mūsu saknes ir uz Zemes, bet mūsu galva ir Galaktikas kodolā. Mums sniedz priekšstatu par to, kurp augt, cik uzdevumu vēl ir priekšā, cik interesanti ir dzīvot, kādi apziņas līmeņi atklājas un cik daudz prieka un mīlestības ir šajā līmenī.

Skolotāji saka: nesteidzieties, izjūtiet šīs enerģijas līdz galam, IEDZĪVOJIETIES VIŅĀS. Mīliet sevi šajā līmenī, iemācieties strādāt šajā līmenī un apzināties sevi. Saprotiet, ka katrā līmenī ir masa uzdevumu, kurus var atrisināt tieši cilvēks, viņa apziņa. Cilvēciskā daudzdimensionālā apziņa aptver daudzus realitātes līmeņus. Paceļoties uz katru apziņas līmeni, jūs iemantojat jaunus uzdevumus.

Mēs mīlam jūs un saprotam, ka jūs esat izauguši līdz tam, un Mēs ļoti gribam, lai jūs iedzīvotos šajā milzīgās galaktiskās būtnes apziņā.

Tagad jūs sekvojas laukā redzat galaktiskās cilvēces apziņu, un visi cilvēki, kuri nāks šurp, ar savas sirds gabaliņu uztvers šīs enerģijas un uz tā rēķina arī augs.

Varbūt ne šajā iemiesojumā, bet otrā vai trešā, viņu nonāks pie šīs apziņas, bet katrā gadījumā jūs esat šīs ļoti augstās apziņas pārvadītāji uz planētu.

Un jūs esat arī Lielais Koks.

(...)

Pateicamies visiem, kas tagad iesvētīja mūs. Pateicamies mūsu Skolotājiem!

 

Pievienots 02.08.2013

http://sanatkumara.ru/stati/meditatsiya-i-posvyaschenie

Tulkoja Jānis Oppe