DEBESU TĒVS: “KAD VIENA MANA DAĻA AIZIET, KĻŪST NESPĒCĪGA, CITA STĀJAS VIŅAS VIETĀ”

Mani dārgie lasītāji, mans šodienas raksts un čenelingi ir veltīti prasmei atšķirt. Tā ir ļoti nepieciešama īpašība mums ar jums un apmācība elementārā izpratībā jūsu praktiskajām nodarbībām un čenelingiem. Kad es bija klātesoša Akašas Hronikās mana fiziskā ķermeņa izvēles brīdī (tādu praksi mēs veicam Skolā), es ieraudzīju, kurp nolaižos fiziskajā plānā. Apakšā bija pelēka masa, kura atgādināja asfaltu. Man kļuva nepatīkami...

Bet mēs taču no turienes redzam un drosmīgi nolaižamies šajā pelēkumā, lai apgaismotu, apgarotu to, paceltu apziņu. Tikai tagad man ir kļuvis skaidrs asna, kurš izlauzies no asfalta, tēls, ar kuru mani salīdzināja Skolotāji. Katrs no mums ir zāļu stiebriņš, kurš izlauzies caur šo blīvumu. Un mūsu skaits aug ar katru dienu!

Kad apziņa vēl tikai laužas cauri asfaltam, viņas izaugsme sākas tieši no astrālā plāna. Tas vienmēr ir pirmais kanāla izaugsmes ceļā. Šeit mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, akurātiem un piesardzīgiem. Bieži cilvēks kļūst par savas garīgās lepnības upuri, ja sāk pieņemt pa kanālu no Skolotājiem vai Augstākā “Es”. Esiet uzmanīgi, ko un kā jums saka. Skatieties pēc izteiksmes veida, valodas vai tā būtības, par ko rakstāt. Nevar būt no mūsu gaišajiem Skolotājiem sadzīvisku vai vienkāršrunas izteicienu (līdzīgi kā “ar klibu ķēvi nepiebrauksi”), kuri tiek pierakstīti Skolotājiem.

KATRAM APZIŅAS SLĀNIM IR SAVA PATIESĪBA.

ČENELERI, KURI PIEŅĒMA NO PELĒKAJIEM KANĀLIEM, UZSKATĪJA PAR PATIESĪBU VĒSTĪJUMUS PAR TRĪS TUMSAS DIENĀM, ATMIŅAS ZAUDĒŠANU UN CITU, TĀPĒC KA ŠAJOS APZIŅAS SLĀŅOS TĀ TAD ARĪ BIJA PATIESĪBA. Jo augstāks kanāls, jo plašāks, telpiskāks skats uz planētu. Tāpēc audzējiet savas vibrācijas un tīriet sakaru kanālus ar Augstākajiem “Es” ar daudzveidīgām praksēm. Mūsu Sanata Kumaras Skolā mēs veltām tam sevišķu uzmanību. Informācija par mūsu nodarbībām un semināriem dažādās pilsētās ir vietnē sanatkumara.ru.

Daudz cilvēku tagad mostas, un drīzumā cilvēku ar pamodušos apziņu būs daudz vairāk, jo katrs no mums taču ir citu cilvēku mošanās katalizators. Kādas kļūdas un neveiksmes uzglūn mums ceļā pašā sākumā? Ko vajag zināt, lai būtu kursā par planetārajiem notikumiem? Kā mēs augam? Pat to un daudz ko citu ir mans mācību stāsts.

Noslēgumā – čenelings no Debesu Tēva, kurš visu saliek savās vietās.

 

Daži iespaidi no personīgajām konsultācijām un ceremonijām

Man ļoti gribētos, lai mūsu ceremonijas “Augšupcelšanās Krēsls” būtu brīnišķīgi svētki, iesvētīšanu un aktivizāciju, iniciāciju un velšu saņemšana no Augstākajiem “Es”. Tā arī mēdz būt, kad cilvēks ir gatavs vai viņu grib iedrošināt un paskubināt uz misiju. Daudz gaišu un skaistu dāvanu saņem cilvēki. Ja cilvēks ir tīrs un mirdz, pie viņa atnāk Ercenģeļi, Skolotāji vai Debesu Tēvs ar Iesvētīšanu vai iniciāciju.

Taču tagad, sakarā ar to, ka planetārā apziņa paaugstinās, daudz cilvēku sāk aktīvu garīgo dzīvi, neredzot un nedzirdot smalkajā pasaulē, nepārzinot un neatšķirot, bez elementāras izpratības. Rezultātā iekrīt “pelēko” lamatās – grupu, kurās viņi nodarbojas, nekvalificētu vadītāju dēļ; nereti cilvēki atnāk uz pelēko grupu, kuri piesedzas ar “Jēzu Kristu”, “Erceņģeli Mihaēlu”, “El Moriju” utt.

Man ir nācies burtiski pa atomam “plēst laukā” tādus cilvēkus no tādiem pinekļiem, kurus uzliek Pelēkā Būtība visai grupai. Šī būtība parasti ir vadītāja Saimnieks, un viņai ir barošanās kanāli katrā cilvēkā, kurš ieiet grupā.

Nesen mums bija tāds gadījums Augšupcelšanās Krēslā. Sākās meditācija, es sāku skatīties, kas pie mums šodien ir atnācis, lai veiktu meditāciju. Es skatos savā kanālā un pēkšņi jūtu, ka kaut kāda violeta būtība ir iebāzusi savu taustekli manā sirdī, pat neprasot. Mani Skolotāji un Viesi vienmēr atnāk kanālā, un es cenšos pacelties augstāk, lai pasargātu mūs no astrāla. Bet te būtība pieķērusies tieši sirds centram. Es iesēdināju viņu dimanta liesmas kapsulā, un pēkšņi sieviete, sēdoša iepretī, iekliedzās: “Tā esmu es, jūs mani kapsulā iesēdinājāt!” Es atbildēju, ka, lai viņa šajā kapsulā pasēž, tāpēc ka tā ir kaut kāda būtība viņā un ar šo dimanta enerģiju mēs aizvācam būtības. Viņai kļuva tik slikti, ka nācās apturēt meditāciju un nosēdināt sievieti uz Krēsla, kur ir noenkurota Debesu Tēva enerģija. Sieviete sāka locīties, raustīties, un pēkšņi būtība izlēca, un sievietei kļuva viegli. Nezinu, vai šī sieviete atkal uzaicinās savu Saimnieci, kura, protams, gaidīs netālu. Pēc tam izrādījās, ka šī būtība tieši tāpat ir iegājusi sirds centrā katram Ceremonijas dalībniekam pašā sākumā.

Parasti tādi “pelēkie” cilvēki izskatās gluži kā nozombēti. Viņi skatās kā caur pelēku aizsegu, skatiens stiklains, sadrūmis, apstājies, saspringts. It kā dzīvība būtu aizgājusi no tāda cilvēka. Parasti cilvēki, nokļuvušie pelēko ietekmē, nepaliek seminārā, tāpēc ka nesaprot, par ko mēs runājam, it kā dzird mūs caur aizsegu, vai neuzticas, vai, kas ir biežāk, viņus aizved pelēkie apsēdētāji. Taču, ja tāds cilvēks tomēr iziet semināru, konsultāciju vai ceremoniju “Augšupcelšanās Krēsls”, kur mums nākas attīrīt tādus cilvēkus, tad uzkrāj gaismu un mīlestību, uzzina attīrīšanās prakses un iedvesmojas tālākam ceļam. Bet uz semināra beigām viņš vienkārši mirdz un staro. Viņa seja maģiskā veidā pārvēršas, viņš ir smaidīgs un laipns, atvērts un priecīgs.

Dažos gadījumos tāds pelēks aizsegs patiešām eksistē, to ir uztaisījusi tumšā būtība, kura ir Saimnieks. Viņš tā arī stādās priekšā, kad šai būtnei jautā par to. Saimnieks stāv virs galvas vai uz pleciem, un viņa garums reizēm pārsniedz cilvēka garumu.

Lūk, mūsu tipisks dialogs ar tādu cilvēku.

***

– Jūs nodarbojaties kaut kādā grupā?

– Jā.

– Bet ar ko?

– Mēs meditējam un strādājam ar planētu.

– Brīnišķīgi. Bet kā jūs strādājat?

– Nu, meditējam.

– Bet ko jūs darāt meditācijas laikā?

– Nu, kā meditē? Nu, dažādi.

– Piemēram, jūs esat izgājuši uz augstākām pasaulēm, un ko jūs darāt?

– Nezinu. Ko teiks, tur ir uzrakstīts...

– Taču jūs redzat, kas notiek?

– Nē...

***

Tādam cilvēkam smalkajā plānā var ieraudzīt ap galvu aptītu tīklu vai autu. Visbiežāk tas nolaižas arī uz krūtīm. Dažreiz mēs redzam ap cilvēku dzeloņstiepli. Šis cilvēks atrodas pelēkās būtības domu vadībā.

Kādos vēl tēlos es redzu tādu “simbiozi”? Melns “skapis” aiz muguras (tas nav saimnieks, bet skolotājs no tumšajiem laikiem), sausas ādas gar mugurkaulu; būtība, kura tur cilvēku grožos, un pārējais.

Kā likums, cilvēks pie tam ģērbjas pelēkā vai melnā, viņa emocionālais plāns ir ļoti bāls, spēki bieži atstāj viņu, jo viņš kalpo par barojošu vidi pelēkajam Saimniekam. Cilvēks bieži slimo vai izjūt nomācošas sajūtas: depresiju, bailes, satrauktību, aizdomīgumu, neuzticēšanos, nesapratni un tml. Šīs sajūtas translē Saimnieks vai tumšā būtība, piestiprinājusies cilvēkam. Viņi barojas ar to un cenšas izsaukt tādas sajūtas savā “barojošajā vidē”. Ja cilvēkam pirms tam ir bijis kanāls ar Augstāko “Es”, tad tagad kanāls ir apdzisis vai pa to nāk “nepievilcīgas” domas. Bieži cilvēkam liekas, ka viņš nav pietiekoši labs, viņam ir zems pašnovērtējums, viņš mīl pakļauties. Cilvēks ir šīs būtības vadāms tieši tāpat, kā mūs ved Augstākie “Es”. Tikai Augstākie “Es” ved, palīdz, bet Pelēkās Būtības vada un barojas ar cilvēku enerģiju. Cilvēku, kuru vada pelēkie, cenšas nelaist turp, kur viņš var iziet attīrīšanās procesu, kur Saimnieku no viņa var aizvākt. Nereti pelēko vadības dēļ cilvēks cieš grūtības, viņa veselība pasliktinās.

Ir zināms gadījums, kad vienu klausītāju vienkārši “izslēdza” pašā pirmajā nodarbībā, viņa zaudēja samaņu. Kad pamērīja viņas spiedienu, skaitļi bija ļoti augsti. Sliktā pašsajūta sākās, kad viņa nopirka biļeti uz vilcienu, lai brauktu uz semināru. Viņa noslimoja visu semināru, bet, kad atnāca uz Augšupcelšanās Krēslu, tad viņas būtība stāvēja kā melns zvans virspus viņas līdz griestiem un augstāk. Aizvākt viņu neizdevās, tikai nedaudz patīrījām.

Dažreiz viss cilvēks ir aptīts ar kaut ko, un šeit nākas ģērbt nost šo melno vai pelēko kokonu (visdrīzāk tā ir burvestība).

Augšupcelšanās Krēslā mums gribas vienkārši pabeigt attīrīšanu un savienot cilvēku ar Augstāko “Es” un Dvēseli, izstāstīt par viņa misiju, atrast saikni ar Skolotāju vai Ģimeni utt. Bet reizēm nākas burtiski plēst ārā cilvēku no pelēkajiem pinekļiem.

Pelēkie ļoti bieži pieslēdzas smagiem nāves, dusmu, aizvainojuma, nepiedošanas un citu tumšu sajūtu pārdzīvojumiem.

Pelēkie reizēm pieslēdzas caur pelēko “čenelingu” lasīšanu, kā mēs pieslēdzamies Krajonam vai Sanatam Kumaram caur čenelingu ar viņiem lasīšanu, tāpēc ka čenelings ir enerģētisks diedziņš, savienojošs cilvēku ar Būtību, kura dod informāciju.

Eksistē arī pieslēgumi pelēkajiem egregoriem, kuri izskatās kā sakaru kanāli, iznākoši no auriskās olas apakšā, savienojoši ar milzīgu pelēku vai melnu sienu. Cilvēks vajadzīgos gadījumos piebarojas no tāda egregora, bet visbiežāk pats viņu piebaro. Tas ir militārais egregors, reliģiskais, finansu, kā arī visu lielo firmu, kā, piemēram, “Zepter”, egregori.

Gribu pasvītrot, ka šī informācija ir tikai par tiem cilvēkiem, kuri nāk pie mums uz Skolu vai uz Ceremonijām, tas ir, šie cilvēki ir diezgan progresīvi savās zināšanās un praktizē tās. Bet ko lai saka par tiem, kas tik tikko sāk?

Kā mēs attīrām? Sakaru kanālus ar pelēkajiem aizvācam ar Mihaēla Šķēpu, ietinam cilvēku dimanta (diamanta) liesmas kapsulā, dažreiz pastiprināšanai – trīskāršas liesmas kapsulā, un cilvēkam pašam ir jāatlaiž būtība, pateicoties par mācību. Pēc tam piesaucam Ercenģeli Mihaēlu un viņa komandu un lūdzam rīkoties ar kapsulu ar būtību pēc sava ieskata. Noteikti pārbaudām darba rezultātus. Ciešot neveiksmi, varam atkārot un pastiprināt mūsu līdzekļus.

Cilvēkam pie tam jau ir jābūt mūsu vidē, lai piesūcinātos ar gaismu, attīrītos un mīlētu. Viņam ir jāizmana domāšanas veids, pārejot uz pozitīvu domāšanu, piedošanu, mīlestību, citādi viss atgriezīsies atpakaļ. Tikai augstas vibrācijas, domas un daudz gaismas iekšienē liek šķēršļus pelēkuma iekļūšanai cilvēkā. Iznāk, ka gan gaišie, gan tumšie, gan pelēkie ved mūs uz gaismu. Tā ir zemes skola, kura izlolo Cilvēku-Radītāju.

 

Domas spēks

Doma vada enerģiju. Kur domas, tur arī enerģija. Mums pakļaujas enerģijas, mēs tā esam radīti, tā ir mūsu īpašība. Tikko kā mēs domājam par smago vai tumšo, mūsu vibrācijas krītas. Tikko kā mēs domājam pa tīro un gaišo, mūsu vibrācijas paceļas. Par ko mēs domājam, tas arī pastiprinās. Ja mēs domājam par laimi un mīlestību, tas pastiprinās.

Kad mēs seminārā domājam par tumšo un pelēko, kas vienkārši ir vibrāciju atšķiršanas apmācība, tad klasē sabiezē “negaisa mākoņi”. Vibrācijas momentāni krīt, taču mēs varam tāpat momentāni tās pacelt, pārslēdzot savas domas uz gaismu un mīlestību. Trīs, četras reizes mēs sakām: “Gaisma, mīlestība, prieks, pateicība...” Un vibrācijas momentāni paceļas. Var pasēdēt mīlestības un pateicības enerģijās, un gaisma mūsu vidē atgriežas. Un tā, viss ir atkarīgs no mums un mūsu domām. Mūsu Sanata Kumaras Skolas lozungs: “Izmaini savas domas, un kļūsi par dievu.”

 

Pelēkie kanāli

Čeneligs 09.03.13.

Šodien man gribas parunāt par pelēkajiem kanāliem un egregoriem. Šī tēma tikai vienu reizi tika viegli skarta manos čenelingu materiālos. Es nolēmu nointervēt dažādas gaišās Būtības un tikt skaidrībā šajā jautājumā.

Pirmā Būtība ir mana dārgā Skolotāja Alfa, ar kuru es rakstu jau otro grāmatu un kura ved mani pa Ugunīgo pasauli.

Dārgā Alfa, ar ko atšķiras pelēkā informācija no gaišās? Kādas ir zemas apziņas raksturīgās iezīmes?

Alfa: Mēs ar tevi atkal uzrakstīsim tabulu, kā mēs salīdzinājām laiku “Šeit un Tagad” un laiku “Es Esmu”[1] (Skat vietni sanatkumara.ru). Tie taču arī ir dažādi vibrāciju plāni. Mūsu uzdevums ir aplūkot informācijas atšķirību dažādos vibrāciju plānos, lai palīdzētu visiem tikt skaidrībā šajā svarīgajā jautājumā. Gribu atzīmēt, ka ne visi astrālie kanāli ir pelēki. Ir ļoti gaiši astrālie kanāli, kuri dod svarīgu, vajadzīgu informāciju un gaišu enerģiju un mīlestību.

Ugunīgais kanāls

Pelēks astrālais kanāls

Uztveršana no ugunīgajiem ķermeņiem, cilvēkam ļoti tīriem

Uztveršana no ne visai tīriem astrālajiem ķermeņiem

Informācija tiek dota izglītošanai un apziņas pacelšanai

Informācija tiek dota enerģiju un apziņu vadīšanai, dažreiz maskējoties ar kaut kādu akciju vai līgumu

Dod Skolotāji no Ercenģeliskā slāņa un augstāka

Dod astrālas Būtības un mentālas Būtības, pašas vēl ne pārāk attīstītas

Informācija palīdz paaugstināt apziņu, piedot un pieņemt, nevērtēt cilvēkus, mīlēt visus bez nosacījuma

Informācija dažreiz pazemo vai nolaiž cilvēkus, spiež viņus lūgt piedošanu, zvērēt uzticību, nožēlot grēkus, uzveļ vainu, pārmet atpalicību vai aprobežotību utt.

Vēstījumi nekad neliela to, kurš pieņem, vērtējuma vai nu nav, vai arī tas ir ļoti atturīgs priekš tā, lai nedotu iemeslu ambīcijām vai patībai

Informācija bieži vērtē un cildina to, kurš pieņem viņu, dažreiz ļoti izsmalcināti, slēpti, priekš tā, lai izsauktu pieņemošajā patības sajūtu

Mierīgs un savaldīgs vēstījumu emocionālais fons, nav izsaucienu (ja tie nenāk no paša cilvēka)

Raibinās izsaukuma zīmes, reizēm pa divām, trijām, tā ir neharmonisku emociju pazīme, raksturīga astrālam kanālam un ne visai augstai apziņai

Nekad netiek dota ar pesimistisku noskaņu

Var runāt par akciju izgāšanos, nepiepildītām cerībām u.c.

Nekad ne ar vienu necīnās un nekaro, tāpēc ka atrodas Vienotībā

Var runāt par kaujām, cīņu, astrāliem kariem, tāpēc ka atrodas dualitātē

Informācija tiek dota universālā stilā, tas ir, nekad nepretendē uz sevišķumu un ļauj arī citiem vēstnešiem strādāt kopīgi

Informācija pretendē uz sevišķumu un kritizē visus citus avotus, sakot, ka visi pārējie ir netīri, tikai pie mums jūs atradīsiet patiesību

Gaiša informācija aicina savienoties vienotībā, cienīt un pieņemt citus gaišus informācijas avotus, skaidri atšķirot citu vēstītāju apziņas līmeni

Pelēka informācija aicina nelasīt un neiepazīties ar citiem informācijas avotiem, uzspiežot savu kanālu un savu mācību kā vienīgo pareizo

Gaišie kanāli deva pareizu informāciju par 21.12.12.

Pelēkie kanāli deva nepareizu informāciju par 21.12.12.

Paldies, dārgā Alfa!

***

Piesaucu Mihaēlu, mums visiem dārgu Skolotāju, apgaismot mūs šajā jautājumā.

Mihaēls: Izglītošana ir visu vēstījumu svarīga daļa. Visus vēstījumus var sadalīt izglītojošos un informatīvos. Izglītošana – tās ir gan kanālu, gan vispār visu smalko ķermeņu attīrīšanas prakses, tās ir arī zināšanas no ugunīgā slāņa, tas ir arī apziņas un saprāta apskaidrošanas un attīstības paņēmiens. Informācija – tie ir vēstījumi par planētas un cilvēces attīstības etapiem, pār pārmaiņām un kvantu lēcieniem u.c.

Pelēkā informācija ved pie spriedzes, iebiedēšanas, attīstības bremzēšanas vai pat pie cilvēka pakļaušanas jauniem spēkiem, kuri pretendē uz kundzību. Pelēko izglītošana dod nepareizas prakses, kuras ļauj “pelēkajām būtībām” pieslēgties un izpildīt savām vajadzībām cilvēku enerģijas un psihiskos spēkus. Pieslēgtie cilvēki ir vadāmi, akli un pārliecināti par savu spēku un vienreizīgumu. Bieži viņu kanāli dod izkropļotu informāciju, kura izmanto vārdus “gaisma un mīlestība”, vērstus uz “vajadzīgo” pusi. Viņu prakses var noņemt enerģijas, graut imūnsistēmu, čiekurveida dziedzeri, nolaist cilvēku uz dzīvniecisko enerģiju un čakru attīstību, stimulēt seksuālo enerģiju otrās un pirmās čakras līmenī, celt Kundalini barbariskā veidā, noslēgt cilvēku no dievišķajiem enerģijas avotiem u.c. Dažreiz tādās praksēs vispār netiek izmantota augšējā dievišķā enerģija, notiek tikai Zemes enerģiju pacelšana. Taču gan atrautība no Zemes, gan bailes no Zemes enerģijām arī ir raksturīgas dažām pelēkajām būtībām, kuras grib aizvest cilvēciskās enerģijas no planētas.

Ar ko ir saistīta pelēko kanālu attīstība pēdējā laikā?

Viņi vienmēr ir bijuši un paliek uz planētas. Cilvēce tā attīstās. Tā ir normāla parādība, ka līdz galam neattīstītas apziņas tiek izmantotas kā “piebarošana” attīstītākām. Jūs izmantojat dzīvnieku un augu pasaules svešu enerģiju sev barībai, bet dažas būtnes barojas no līdz galam neattīstītām apziņām, vācot pieejamos cilvēku “putekšņus” un vadot šīs plūsmas. Jo vairāk cilvēku izdodas savākt kādās grupās, astrālas Būtības vadītās, jo spēcīgāka un attīstītāka viņa kļūst. Tā ir viņas izaugsme un attīstība. Tas nav ne slikti, ne labi. Jūsu uzdevums ir iemācīties atšķirt tādus “skolotājus” un atkāpties no viņu vadības, atbrīvoties no valgiem un iztaisnot jūsu spārnus. Piesauciet Mani palīdzībai un aizsardzībai.

Pateicos Tev, dārgais Skolotāj!

Piesaucu Sanatu Kumaru. Ko darīt tiem, kas ir izrādījušies zemā astrāla skolotāju, pesteļu, magu un viņiem līdzīgu ietekmē?

Pirmām kārtām iemācīties pareizi noskaņoties uz gaišajām Būtībām. Iemācīties tīrīt savus kanālus ar Augstāko “Es” vai sekot to tīrībai ikdienu. Iemācīties atšķirt informācijas līmeni, vēstījuma izteiksmes veidu, vēstījuma vibrāciju fonu, čenelera apziņas līmeni, iemācīties sekot būtības, ar kuru runā, formu vai enerģijas. Iemācīties aizvākt nevēlamas būtības no sava astrālā ķermeņa. Uz jautājumu “Kā un kur to iemācīties?” atbildu: mūsu “Sanata Kumaras Skolā”. Mēs visu laiku veltām šiem jautājumiem pienācīgu uzmanību.

Tagad uz planētas norit visu informācijas kanālu noskaņošana, tāpēc ka sākas planetārās telepātiskās sistēmas būvēšana. Tas pagaidām vēl ir sava ceļa sākumā, taču informācijas kanālu atdzīvošanos var sajust skaidri. Nebīstieties, ja jūs esat atraduši apstiprinājumu savām bažām šajā rakstā. Savu smalko ķermeņu attīrīšana no emocionālajiem un, īpaši, mentālajiem netīrumiem dos jums vajadzīgo virzienu jūsu informācijas kanāla attīrīšanai un jūsu izdziedināšanai. Uzturiet sakarus ar dažādiem Skolotājiem, un Viņi izvedīs jūs uz tīrām un skaidrām informācijas pieņemšanām.

Kā cilvēki var radīt neīstā, “pelēkā Krajona” egregoru, kuru es nesen atradu?

Tāpat, kā arī vienmēr tika radīti reliģiju, valstu, uzņēmumu vai citu savienību egregori. Ne visai augsti kanāli, kuri nerūpējas par savu tīrību un ir apžilbināti ar panākumiem sabiedrībā, ļauj sev nolaisties informācijas zemās vibrācijās, kur tos pārķer tie, kas ir gatavi “sniegt izglītotāja pakalpojumus” apmaiņā pret enerģiju. Viņi pievieno mentālo enerģiju, bieži sarežģītu un juceklīgu, lai cilvēks pēc iespējas ilgāk meklētu skaidrību, iedziļinātos, vingrinātu galvu un atdotu enerģijas šai Būtībai. Gaišā informācija visbiežāk ir vai nu vienkārša, vai arī to dod vienkāršā interpretācijā cilvēks. Cik bieži tu dzirdi – “Pati, domā un izvērs tēmu pati, ej un raksti pati”, tāpēc ka mūsu vēstījumi par tādām tēmām būs ne pārāk saprotami. Tādā gadījumā tu nemēģini izdot savu informāciju kā mūsējo, tu raksti rakstu no sava “Es “. Tas ir ne mazāk vērtīgs, taču pēc vibrācijām neatbilst čenelingam, kas jāsaprot arī tiem, kas raksta paši, parakstoties ar Skolotāja Vārdu. Šie raksti jeb informācijas padošana pēc vibrācijām ir zemāki, un to mierīgi atšķir tie, kas ir iemācīti atšķirt vēstījumu enerģijas.

No N. Koteļņikovas: paņemiet gadsimta sākuma Lī Kerola grāmatas un sāciet lasīt Krajona vēstījumu tekstu. Tas atsauksies jūsu sirds čakrā. Atgrūžoties no šī marķiera, lasiet čenelingus (nevis rakstus, bet tieši čenelingus, parakstītus ar Būtību Vārdiem) un nosakiet rezonansi tajā vai citā čakrā kā apziņas līmeņu marķierī. Čenelings sākas no sirds čakras un augstāk, pārējie (cilvēciskie) vēstījumi vibrē zemākās čakrās. Atcerieties, ka raksti mēdz būt ne mazāk vērtīgi kā čenelingi, tāpēc ka balstās uz zināšanām, Skolotāju atklātām.

Mihaēl, ko Tu vēl gribētu mums teikt tā visa sakarā?

Nekrītiet izmisumā un mīliet savu “Es”. Pats galvenais kanāla pamodināšanā ir tiekšanās kalpot, mīlestība pret savu īsteno, Dievišķo “Es”. Jā, Mēs, Skolotāji, atbildam sākumā jūsu personīgajām interesēm. Cita lieta, ka jūs pamazām kļūstat pamodušies citos, smalkākos ķermeņos, un planetārā informācija arī kļūst par jūsu PERSONĪGO informāciju. Jūs meklējat patiesību, nevis pieņemat informāciju priekš tā, lai gūtu panākumus sabiedrībā un vadītu citus.

Es mīlu visus jūs, jebkādus un dažādus. Jums nav jābūt visiem vienādiem. Jūs veicat milzīgu savas apziņas lēcienu ļoti īsā periodā, un šajā “ārprātīgajā” ritmā ne katrs var noturēties straumē. Nebēdājieties un ejiet paši savā tempā. Atcerieties: nesalīdziniet sevi ar kādu un neskrieniet pakaļ kādam. Augstu vērtējiet savu “Es”, savas intereses, savu dabas ritmu un tempu. Nav cilvēcei uzdevums pienākt visiem un uzreiz pie augšupcelšanās un apskaidrības. Taču katrs no jums, kurš lasa šīs rindas, tādu uzdevumu ir sev uzstādījis. Es mīlu katru no jums un visus Zemes cilvēkus. Katrs no jums tagad kļūst par “mazu Krajonu, Sanatu Kumaru, Mihaēlu vai Gabriēlu un tml.”. Klausieties savu sirdi. Augstu vērtējiet arī savu ceļu. Biežāk apstājieties pārdomām un sava ceļa patiesuma pārbaudei. Biežāk apspriedieties ar Mums, jūsu Skolotājiem. Jūs neesat vieni, Mēs vienmēr esam blakus, mīlestībā un jūsu grūtību un prieku cieņā.

 

Pelēko kanālu atšķiršana pēc teksta

Nesen viens no semināra klausītājiem atsūtīja man sava čenelinga tekstu, viņš sacēla trauksmi, pārlasot sava sūtījuma tekstu. Un ne velti. Lūk, čenelinga sākums.

“1. Sanat Kumara, lūdzu izskaidrot, kādu darbu es varu izdarīt priekš tā, lai Tu caur mani dotu mūsu grupai zināšanas mūsu tālākajai attīstībai un palīdzībai Kustībai, Krievijai, Planētai?

Visam, ar ko tu tagad esi aizņemts, ir jēga: zināšanas, kuras tu vāc no visurienes, paplašina tavas domāšanas horizontus. Un nav šķēršļu priekš tā, lai tās saņemtu arī no Manis. Es spēju dot zināšanas un, tādejādi, strādāt ar jūsu grupu, taču bez jūsu piekrišanas tam jūs nespēsiet paņemt no Manis neko (Pieprasa zvērestu?). Tikai tad, kad katrs dalībnieks izteiks savu nodomu mācīties tajā kursā, kurš tiks dots caur tevi, apmaksājot to caur naudas enerģiju, tiks doti nepieciešamie noskaņojumi jums vajadzīgo frekvenču pieņemšanai. Ar katru semināra dalībnieku tiks veikts noteikts darbs priekš tā, lai jūsos sāktos tie procesi, kuri palīdzēs iziet uz nepieciešamo frekvenci un atvērt jūsos Manu frekvenču uztveres kanālus (uzsēdina uz sevis?). Ar tiem, kas izdarīs izvēli savu spēju attīstībai šajā programmā, tiks nodibināts kontakts un veikts darbs attīrīšanā no būtībām, jūs nomācošām programmām priekš tā, lai jūs spētu sajust un apzināties, kas esat tieši jūs. Bet pagaidām jums traucē tā saucamie “iemītnieki”, un tāpēc daudziem kanāli nav tādā pakāpē tīri, lai pieņemtu Manas enerģijas. Bez apstrādāšanas, tā saucamās kanāla sterilizācijas, vajadzīgās plūsmas pieņemšanai sākt darbu ar jums nav iespējams (Norobežot no visām citām frekvencēm?).

Kā semināra dalībniekiem tas ir jāapmaksā? Kāda summa un kā man būs jārīkojas ar šo naudu?

Pie noteikuma, ka visu summu no semināra izmanto personīgi tu, tai jābūt septiņsimt rubļu par katru nodarbību.

Es pareizi pierakstīju summu?

Tevī atkal rodas šaubas. Atmet bailes par to, ka kāds uzskatīs šo summu par pārāk lielu. Nevis priekš tā to vajag samazināt, lai vairāk cilvēku atnāktu uz semināru, bet priekš tā tādu summu nosaucu, lai noskaidrotu tos, kas spēj uzņemties atbildību par savu attīstību. Tās izmaiņas, kuras notiks ar jums, dārgi maksā, un tāpēc neskopojieties, apmaksājot darbu tiem, kas gatavi būt šo zināšanu un enerģiju pārvadītāji. Tā arī nodod no Manis grupai.” (Utt.)

***

Kas te ir nepareizi? Autors bija izmantojis Lindas Houvas[2] lūgšanu Akašas hronikām, tā ved uz Hroniku astrālo pasauli un nekur augstāk. Nekad, ne reizi, ne S.K., ne kāds cits nav runājis ne par naudu, ne par zināšanu apmaksāšanu iepriekš. Un arī cilvēciski tas ir muļķīgi, kamēr nezini, par ko viņš runās, samaksāt iepriekš. Ar mani tik daudzu gadu laikā nekad nav bijusi runa par naudu, ne reizi, ne no vienas Būtības.

Skaidrs, ka šī Būtība grib baroties no grupas, un čenelers viņai ir vajadzīgs kā grupas organizators. “Uzsēdies naudai”, cilvēks nespēs no tās atteikties. Tāds ir triks.

Visi nevar kļūt par informācijas kanāliem, un viņiem nav vajadzīgas monofrekvences, teiksim, mums seminārā ir klātesošas visas Būtības, un katrs ņem no visām Gaismas Būtībām, cik spēj.

“Tavs nopelns ir nevis tajā, ka tu ķeries pie enerģiju pārvadīšanas, bet tajā, ka spēj sevi tā noskaņot, ka kalpošana Tēvam ir galvenais noteikums dzīvošanai šeit uz Planētas. Tieši tas bija iemesls izvēlēties kā pārvadītāju Mums vajadzīgo kanālu. No visas grupas spēja uzturēt sevi šajos nodomos tev ir ievērojami augstāka, un tas daudz ko izskaidro... (Glaimi un uzslava, balstīti uz patriotismu.) (...)

Ar to nodomu, kuru tu izsaki savās domās, spēsi visu pieņemt un nodot cilvēkiem. Tas ir tas, kur Mums vajadzīga palīdzība. Nešauboties gatavo sevi tam, ka grupa ir un gatava darbam. Visiem grupas dalībniekiem nolasīt šo sarunu un dot laiku apdomāties trīs dienas. (Pavēle?) (...)

Pārbaudi to, kas ir nodrukāts, un izlabo rindu par semināra apmaksas summu. Tai jābūt nevis septiņsimt, bet piecsimt rubļiem par katru nodarbību. (Padomāja un nolēma, ka no liekas barošanās grēks ir atteikties.) (...)

2. Vai ir taisnība tas, ka NN pieņem informāciju no Pelēkā Egregora? Un vai šis egregors nav Lucifers, kurš cer nodibināt savu varu kā Augstākā būtne uz Zemes?

Iemeslu tam, lai uzdotu tādu jautājumu, ir daudz. Bet, lūk, iemeslu tam, lai atbildētu uz to, nav. Tajā tad arī ir jūsu mācības iemesls, lai patstāvīgi noteiktu, kas un kādēļ. Ja Es dodu atbildes uz visiem jūsu jautājumiem, jūs neattīstāt savu domāšanu un apstājaties savā attīstībā. Priekš kā tādi vaicājumi? Ja nav vēlēšanās būt šeit par kanālu, tā arī pasaki. (Izlocījās, tāpēc ka pats tad arī ir šis NN kanāls, autors pareizi intuitīvi noteica šīs informācijas avotu. Pēc tam skan drauds: Ja nav vēlēšanās būt šeit par kanālu, tā arī pasaki.)

Pie kā tas viss var novest? Tev šis jautājums ir redzams ar neapbruņotu aci. Pie tā, ka Es atkal izdarīšu tā, kā vajag Man. Būs, tā kā Es gribu. (Rupjība un spiediens.)

Kas tu esi? Nosauc savu īsto vārdu.

Bez vārda, bet tēva vārda, mani sauc Pareģojums. Es visur momentā atnākšu pie tevis.

Kas tu esi? Nosauc savu īsto vārdu.

Augstākais Dievs.”

Pēc tam Gaismas Spēki naktī atnāca un atgrieza cilvēku Vienotībā.

“Šodien pamodos ar sapratni par to, ka miegā ar mani kaut kas notika. Es redzēju, bet drīzāk jutu, ka es esmu enerģija, kura aizņem milzīgu telpu. Pat ne milzīgu, bet visu Telpu. Un šajā Telpā pastāvīgi kaut kas notiek, Viņa mainās, pārveidojas. Un es tajā kaut kā piedalos un, tai pat laikā, it kā skatos uz to visu no malas. Kaut gan, lūkojoties uz to visu no malas, es nepalieku vienaldzīgs novērotājs tajā. Pat tam, ka es uz to visu skatos, ir kaut kāda nozīme, un nevis kaut kāda, bet ļoti svarīga nozīme. (...)”

Pēc tā kanāls pārvērtās. Paskatieties, kā ir izmainījušās enerģijas un vārdi.

“Sanat Kumara, izskaidro, cik lielā mērā ir pareiza mana sapratne par notiekošo un vai esmu pareizi sapratis, ka tā bija manis apmācība caur miegu?

Tavā apziņā notiek nozīmīgas pārmaiņas, un tas nepieciešams priekš tā, lai izvestu tavu “Es” caur tiem stāvokļiem, kuri jau tagad ļaus saprast, cik svarīgi ir tas, ko jūs darāt priekš visa, kas eksistē. Apzinoties jūsu radītā svarīgumu, jūs biežāk atvēlēsiet laiku brīnišķīgu izmaiņu radīšanai. Šī apzināšanās palīdzēs jums kontrolēt savas domformas un biežāk radīt harmoniju. Tu ilgi meklēji vārdu, kurš palīdzētu saprast, kā radīšanā tu piedalies – harmonija, līdzsvars un kustība. Formēšanās jūsos sapratnei par sevi kā radīšanas stāvokli sākuma stadija notiek vienlaicīgi visiem, kuru apziņa ir gatava to pieņemt. Jūsu grupa var apgūt to, ko pieņem tu, un tāpēc dodam to priekš tā, lai jūs saprastu iespēju izmainīt visu caur jūsu izmainīšanos. Pret tiem procesiem, kuri tiek jūsu domu radīti, attiecieties ar lielāku uzmanību, un sakoncentrējieties uz to, ka viss jau tagad tad arī ir harmonija. Nevis būs kaut kad, bet jau tagad. Brīnuma gaidas atvirza to, bet brīnuma apzināšanās šeit un tagad izpauž to.

Pateicamies jums par to, ka virzāties bez apstāšanās, un tas tad arī ir tas, kas ir vissvarīgākais visiem.

Sanats Kumara.”

 

Par Luciferu

Lucifers kā mūsu Eksperimenta vadītājs ir aizgājis no planētas, un viņa vibrācijas atrodas ļoti, ļoti augstu. Visdrīzāk viņš ir kļuvis nepieejams daudziem cilvēkiem, kuriem ir ne pārāk augsts kanāls. Informācijas aktualitāte par viņu ir aizgājusi, un es pat tagad nestāstu par viņu detaļās semināros.

Kad es gatavoju šo rakstu, uzdūros “čenelingam” ar Luciferu internetā. Viņš bija tik nelīdzīgs tam, kas bija mūsu saziņā, ka es piesaucu šo Luciferu un ieraudzīju melnu monstru – apmēram tādu, kā viņu attēlo melnajās vietnēs. Un tā, ir radīts melnā, neīstā Lucifera egregors, iespējams, viņs bija arī tad, kad es ar viņu sarunājos. Taču es neiegāju tumšajās astrālajās zonās, bet tagad, kad esmu savienojusies ar Debesu Tēvu, kļuvusi par Visu, Kas Ir, sajūtu visus vibrāciju slāņus.

Mans padoms visiem Lucifera cienītājiem: lūdzu, apstājieties saziņā ar viņu, tāpēc ka ir iespēja pakļūt zem šī tumšā egregoriskā kanāla. Lucifers apsolīja atgriezties, kā atgriezās uz planētu Sanats Kumara. Tad jūs turpināsiet saziņu ar savu mīļoto Skolotāju.

 

Iziešana uz augstākiem vibrāciju plāniem

Kā iziet uz astrālo, mentālo un nākošajiem vibrāciju plāniem jeb realitātēm? Ieeja tajos nevar būt attēlā, uz sienas vai ap jums.

Pirmais variants: jūs domās “augat” augšup gar savu sutratmu un izejat uz nākošo plānu caur savu Augstāko “Es”. Jūs varat just arī dažādus plānus, strādāt tajos, tikai izejot uz savu šī plāna augstāko aspektu. Otrais variants: jūs varat iziet uz jebkuru plānu caur sakrālo sirds telpu.

Ir sastopami nelaimīgie, kuri nevar atgriezties, tāpēc ka ir izgājuši nezin kur. Un tādus ārstē jums zināmā vietā. Lai atgrieztos atpakaļ, jums ir iemīts ceļš – tas ir jūsu centrālais sakaru kanāls ar jūsu augstākajiem aspektiem – sutratmas serdeņa enerģija.

 

Sakrālā sirds telpa

Sakrālā sirds telpa atrodas krūšu centrā. Tā ir Cilvēka Daudzdimensionālā centrālais punkts fiziskajā ķermenī. Šeit mēs ne tikai varam pacelties uz jebkuru visu vibrāciju telpu, bet tā ir arī Debesu Tēva Klātbūtnes vieta, šeit atrodas nedegošā Tēva Daļiņa, kuru Viņš deva mums, radot savu Monādi. Šeit mēs varam iziet uz jebkuru daudzdimensionalitātes telpu, ieskaitot Visu, Kas Ir.

No pašas definīcijas izriet, ka šī vieta ir sakrāla, tas ir, svēta. Nevienam nav ieejas viņā, nevienam nav tiesību tur ieiet. Ne ar vienu, izņemot pašus mīļākos, mēs šeit nesavienojamies, nevienu neaicinām. Šeit ir klātesošs Viss, kas attiecas uz jūsu dzīvēm, ne tikai cilvēka ķermenī, bet arī daudzos citos izskatos, kuri atrodas šeit samadhi stāvoklī. Šeit jūs varat dziedināt savu fizisko un savus smalkos ķermeņus. Šeit atrodas jūsu pateicības zāle tiem Skolotājiem un Dieviem, kuriem jūs kalpojāt senos laikos. Šeit ir jūsu Spēku un Sidhu atrašanās vieta. Šeit jūs varat saņemt Iesvētīšanas. Šeit ir tā realitāte, kurā jūs atrodaties tagad. Jūs varat ar savu jaunradi izmainīt šo realitāti tieši sakrālajā sirds telpā.

Nekādā gadījumā nepiesauciet un neaiciniet uz savu svēto altāri – sakrālo sirds telpu – uz augstāko plānu nepacēlušos cilvēkus, īpaši tos, kas nav aizgājuši Gaismā un palikuši “apkārt klīstošie”. Klaidoņi parasti ir tie, kas baidās aiziet neticības, baiļu, noziegumu vai alkoholisma, narkomānijas iemeslu dēļ. Saikne ar neaizgājušajām dvēselēm dod jums ļoti zemas vibrācijas un sagrauj cilvēku. Nekrotiskās saiknes veicina cilvēka vājināšanos un slimības. Caur klaidoņa apakšējo astrālo kanālu jūs varat tikt pakļauti neaicinātu “viesu” uzbrukumiem.

Ja jums nepieciešams nosūtīt uz gaismu tādu cilvēku, piesauciet speciālu komandu, kura pieņem tādus “bijušos cilvēkus” un izdziedina viņus, kā arī Ercenģeļus, kuri var to izdarīt. Pie tam jūs paliksiet tīri.

Ercenģelis Mihaēls var palīdzēt jums aizvākt nekrotiskās saiknes, ja jūs tās esat nodibinājuši tā vai cita iemesla dēļ. Piesauciet Viņu un vienkārši palūdziet aizvākt savas saiknes ar aizgājušajiem uz citu pasauli, ja tās jums ir.

Mūsu Sanata Kumaras Skolā jūs varat iemācīties ļoti vienkāršu veidu, kā ieiet sakrālajā sirds telpā – caur astrālo torsionu lauku.

 

Visam ir vietā būt

Noslēdzošais seminārs Sanata Kumaras Skolā Jekaterinburgā 22.04.13.

Mēs piesaucam Debesu Tēvu, mūsu Augstākos Es un mūsu Skolotājus...

No Debesīm ieskanējās mūzika, tik svinīga, teatrāla, ļoti priecīga. Notiek mūsu apsveikšana. Tie ir mūsu Skolotāji, kuri ir apvienojušies un apsveic mūs ar Skolas pabeigšanu, saka, ka Jaunajās Enerģijās mēs esam veikuši lielu lēcienu šajā periodā... Saka, ka arī viņi paši ir veikuši spēcīgu pacelšanos.

Mūsu Skolotāji, izrādās, ir nepastarpināti saistīti ar mums.

Virzot uz priekšu planētu Zeme, jūs virzāt uz priekšu arī visu Saules sistēmu. Jūsu Augstākie “Es”, virzot uz priekšu Saules sistēmu, virza uz priekšu arī Galaktikas reģionus. Uztverot šos regulējumus, arī šie reģioni atjaunojas. Ir zināms, ka visa sistēma izmainās, ja mainās tās daļas.

Mēs jau esam izmainījušies, Mēs jau esam izdarījuši lēcienu, aiztraukušies pāri Galaktikai, skatāmies uz jūsu pusi un gaidām, kad jūs nobriedīsiet līdz tam, lai jūsu apziņa uzliesmotu.

(Es redzu to kā spēcīgu planētas gaismas sprādzienu.)

Sakiet, vai tas nekļūs par kataklizmu? Kā tas tiks sajusts uz Zemes?

Nekādā gadījumā. Tas ir planetārās apziņas sprādziens bezlaikā. Jūs uztverat to lineārajā laikā, bet Mēs redzam to kvantu bezlaikā. Tas ir planetārās apziņas sprādziens, kad planetārā apziņa uzliesmos un sāks uztvert smalkās pasaules. Kad uz planētas savāksies pietiekama gaisma, notiks kvantu lēciens.

(Man rāda kaut ko it kā izvērsumu.)

Tas nav planētas sprādziens, bet planetārās apziņas sprādziens. Protams, tas notiks gadiem. Tas priekš Mums ir kā pārnovas uzliesmojums, bet uz planētas tas būs lineārajā laikā, un tas būs noteikti.

Cik drīz tas būs priekš mums?

Viss ir atkarīgs no jums.

(Tā ir standarta atbilde.)

Viss ir atkarīgs no jums, kā jūs nostrādāsiet, kā jūs nesīsiet šīs zināšanas un savu gaismu pa planētu.

Mēs apsveicam jūs! Tas, ko Mēs redzam uz planētas Zeme, ir lieliski. Un Mēs priecājamies kopā ar jums, tāpēc ka tas ir arī mūsu prieks. Jo mēs taču tik ilgu laiku nodarbojāmies ar to, tas ir mūsu darbs, mūsu uzdevums, un, kad mēs redzam lieliskus sava darba rezultātus, kuri pat pārsniedz mūsu gaidas, Mēs priecājamies. Mēs redzam katru no jums, Mēs strādājām ar jums visu šo laiku, un mēs nepametam jūs. Piesauciet Mūs, Mēs vienmēr priecājamies pēc pirmā aicinājuma ierasties un izdarīt visu iespējamo no mūsu puses priekš tā, lai jūs zeltu, lai jums viss izdotos dzīvē, lai jūs būtu laimīgi.

Jūsu laime ir mūsu laime, tieši tāpat jūs tagad jūtat mūsu laimi un mūsu prieku savos emocionālajos ķermeņos – mūsu prieks piepilda jūs. Tāpat arī mēs jūtam jūs – kā mūsu darba noslēgumu un kā visa tā kvantu lēcienu, kas Mēs esam, uz Jauno Pasauli.

Man gribas parunāt ar Debesu Tēvu.

Esmu šeit, mana dārgā!

Vai Tu vari mums kaut ko pateikt uz atvadām? Protams, mēs šķiramies tikai fiziski, bet garīgi un dvēseliski mēs vienmēr esam kopā...

Man gribētos, lai katrs no jums atrastu Mani savā sirdī. Lai katrs no jums noskaidrotu, no kurienes nāk... mana balss... no kurienes Es skanu jūsos – kā pati smalkākā un pati maigākā enerģija, mīlestība un pateicība, atzinība, Debesu tīrība. Es skanu jūsos priekš tā, lai atbalstītu jūs jūsu darbā, jūsu dzīvē. Jūs – tie esam Mēs, tas esmu Es un Mēs visi...

Tēvs, tagad ļoti aktuāla ir tēma – kā nekļūt par pelēko būtību guvumu, kā aizvākt viņu pieslēgumus. Vai Tu vari kaut kā apgaismot šo tēmu?

Mana dārgā, Es mīlu visus. Un Es esmu iekārtojis tā, ka viena jūsu daļa ir atkarīga no otras jūsu daļas un no trešās, no ceturtās daļas... Jūs tagad savus “Es” redzat diskrēti, jūtat kā visas sistēmas gabaliņu, redzat kā vienu alfabēta burtu – piemēram, “a”. Bet ir arī “b” un “c”, un tālāk. Un ļoti daudz citu komponenšu, kas ir SIS-TĒ-MA.

Jums ir ļoti sarežģīti saprast, ka jūs esat atkarīgi no pelēkajiem, bet pelēkie ir atkarīgi no jums. Jūs visi esat vienas Sistēmas daļas. Jūs visi spēlējat savas Man vajadzīgās lomas jūsu Sistēmā.

Kādu lomu spēlē pelēkie, kādēļ viņi ir vajadzīgi Tavā Sistēmā? Un kāpēc mēs no viņiem sākam ciest, kā agrāk cietām no tumšajiem? Mēs sākam just, ka viņi pieslēdzas mums, viņi mēģina izsūknēt enerģiju, aizklāt no gaišās informācijas utt. Ar kādu mērķi tas notiek, jo Tu taču zini visus mērķus un avotus?

(Tēvs atbildot rāda divas ainas, viena – kad cilvēki peldas jūrā un sauļojas kūrortos, bet otra aina – kad, teiksim, brīvprātīgie būvēja dzelzceļu, un cik viņiem bija grūti, viņiem bija liegti gan atpūta, gan siltums, gan pat barība reizēm. Viņu veselība bojājās šajā darbā.)

Saki, lūdzu, vai tu varētu atpūsties, ja nebūtu uzbūvēti dzelzceļi, nebūtu izgudrotas lidmašīnas, ja nebūtu zāļu, ja nebūtu uzceltas mājas – tas ir, nebūtu izdarīts pats smagākais darbs? Vai tu pie tam varētu mierīgi gulēt un atpūsties, un vai tu pie tam būtu laimīga? Vai tavi bērni pie tam būtu apmācīti, apģērbti un veseli? Skaties, Pelēkā sistēma ierīkoja dzelzceļus, uzbūvēja transporta sakarus, ieslēdza televizorus, radio, datorus, ievilka elektrību. Tas ir tas, ar ko jūs cīnāties.

Gaišā sistēma uzbūvēja ceļu pie mīlestības caur poēziju, mūziku, caur izdziedināšanos, literāro jaunradi, reliģijām, garīgumu. Grūti pateikt, kas bija svarīgāks cilvēkam. Sākumā droši vien svarīgāka bija izdzīvošana. Pēc tam civilizācija izauga, un viņai atkal vajag izdzīvošanu, taču jau citā kvalitatīvā līmenī. Es mēģinu parādīt jūsu mijiedarbību. Tai pat laikā, ja būtu vienīgi mehānika, vienīgi datori – bez mākslas, bez dziesmām, bez poēzijas, bez prieka un bez mīlestības, cik drūma būtu bijusi pasaule?

Lieta tā, ka iegrimuši šajā gaismas un tumsas sistēmā un, izzinot tās mijiedarbību un cīņu, jūs ļoti stipri attīstāties šajā jūsu dzīves etapā. To jums neaizstās ne Paradīzes Dārzi, ne pašas tumšākās vibrācijas, kad jūs izdzīvojāt minerālajā pasaulē, tas ir, jūs tagad atrodaties Vajadzīgajā Vietā, Es teiktu. Un tas, ka jūs sākat ciest no pelēkajiem, tā, kā jūs cietāt no tumšajiem, tā vienkārši ir manas citas daļas aktivizācija, kad viena daļa aiziet, kļūst nespēcīgāka, cita stājas viņas vietā, un viņa patīra jūsos to, ko nespēja patīrīt jūsos tumšie. Tumšie spieda uz jūsu sāpīgajām pogām un palīdzēja saprast, kas jūsos nav iztīrīts. Pelēkie pabeidz šo darbu priekš tā, lai jūs ieraudzītu savas vājās puses un pievilktu tās. Jā, no vienas puses, tā ir tāda... orda, anarhija, kura nepakļaujas Dievišķajiem likumiem. No otras puses, jūs cenšaties iziet no šīs vides augstāk pēc vibrācijām, viņi grūž jūs iziet “uz augšu”, lai vairāk nesaskartos ar viņiem. Jums gribas iziet gaismā, un viņi jums pareizi norāda ceļu. Tie ir tie paši dakteri, kuri saka, ka jums ir slimība un jums vajag ārstēties. Jā, tas ir sāpīgi, tas nav labi, bet viņi taču rāda jums, ko vajag izārstēt, un tādā veidā spēlē savu lomu uz planētas.

Tēvs, es redzu, ka viņi reizēm aizsedz cilvēka apziņu, pārņem cilvēku un kļūst par cilvēka Saimnieku. Cik tas ir likumīgi, pieļaujami un kāpēc tas notiek?

Visam ir vietā būt. Bet kā tad jūs taisāties iziet galaktiskajā asociācijā, astrālajā pasaulē, kad viss, kas tur ir, sāks jums uzbrukt, ja jūs neiemācīsieties šeit gaismu? Tas ir, jūs izejat ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas mācības. Kā fizikas stundās, kad jūs taisījāt mēģinājumus un tie reizēm beidzās ar sprādzienu. Tā arī bija jums vajadzīga pieredze.

Nebaidieties ne no kā, jūs iziesiet cauri šai joslai, nedomājiet, ka jūs iestigsiet tajā. Nekādā gadījumā nekad nedomājiet par to! Tās vienkārši ir kā putas, kuras parādās, kad jūra bango. Arī planēta tagad bango, tāpēc ka norit spēcīga pāreja. Protams, ir arī putas, ar kurām jums stāv priekšā iemācīties tikt galā.

Jums stāv priekšā iemācīties atšķirt vibrāciju plānus, pelēko viltības, viņu mēģinājumus dabūt savā pusē nedrošus un lētticīgus, neko neatšķirošus Gaismas Darbiniekus priekš tā, lai iemācītu visiem pārējiem to, kas var notikt, mijiedarbojoties ar pelēkajiem un viņu praksēm, kuras viņi dod. Drīz jūs arī paši spēsiet visu atšķirt. Jūs vēl nedaudz pacelsieties pa vibrācijām, un jums sāks kļūt skumji un pelēcīgi, lasot šos tekstus. Un jūs paši visu atšķirsiet, un ar izvēles metodi jūs atteiksieties no šiem tekstiem un praksēm. Daudzi no jums jau izvēlas, ko lasīt, tas ir, ne visu pēc kārtas pa visām vietnēm un visām grāmatām, bet jūs jau sākat atšķirt: tas ir mans, bet tas laikam nav mans.

Un Man pietiek ar to, Man vairāk neko nevajag no jums. Jūs iemācīsieties atšķirt vibrācijas. Putas drīzumā aizies, un sāksies vispārēja pāreja uz gaišo telpu: uzkāpšana, augšupcelšanās, pāreja. Jūs pārdzīvojat pārejas brīdi, kādam sarežģītu, bet kādam vienkāršu. Kāds sāk ļoti ātri iet, it kā viss, kas turēja viņu uz planētas, pārstāj būt un turēt. Bet kāds sāk nonākt pelēko ķepās un iziet šo nopietno skolu, kā saka, uz savas ādas, priekš tā, lai, kad viņš izies no tā, saprastu, par ko ir runa un pārzinātu šīs vibrācijas.

Viss, kas eksistē uz planētas, ir manas daļas. Viss, kas eksistē Saules sistēmā, reizēm ir daudz bīstamāks nekā uz planētas, apgalvoju jums, – un tas arī esmu Es. Arī izejot Galaktikā, jūs nesaskarsieties tikai ar tortēm un sīrupiem, saprotiet to! Mēs gatavojam jūs nākošajai dzīvei, kur eksistē dažādi vibrāciju plāni un tajos dzīvo dažādas būtības ar dažādām nosliecēm un vēlmēm. Un jūsu uzdevums ir kļūt Lieliem un stipriem, lai nepievērstu uzmanību šīm sīkajām sadursmēm un dūrieniem, lai priekš jums tā būtu normāla un dabiska parādība. Es jau esmu teicis, ka jūsos arī dzīvo dažādas baktērijas, viņu ir apmēram 7 kg cilvēka organismā, un jūs viņas nenogalināt tāpēc, ka viņas ir vajadzīgas jums jūsu barības sagremošanai. Tā arī manā Lielajā organismā ir viss. Pierodiet pie tā un nedomājiet, ka jūs ejat uz kūrortu. Jūs ejat uz Lielo Dzīvi. Jūs esat kā pirmklasnieciņi, sadūrušies ar savām bērnu grūtībām skolā, kuri izaug, iziet pusaudžu stadiju, kura arī vienmēr ir ļoti sarežģīta, toties tā norūda un pieradina vispārējai dzīvei, kura nav tikai salda.

Jūs iemācīsieties vadīt visus spēkus – gan tumšos, gan gaišos, gan vēl dažādus, dažādus un dažādus... Tāpēc ka jūs esat radītāji, un jums jāiemācās vadīt visus šos spēkus. Un tāpēc viņi pilnīgi likumīgi ir pielaisti uz planētas un tagad arī šeit sāk... savu plosīšanos. Šis periods nebūs ilgs. Pakāpeniski planēta pati pāries uz gaišākām vibrācijām, un vairs nebūs pašu briesmīgāko un nopietnāko lietu, kuras tagad var būt ar jums.

Vieglāk attiecieties pret nāvi, pret slimībām. Vieglāk attiecieties. Netaisiet no tā milzīgu traģēdiju, un jūs vieglāk pārdzīvosiet to visu. Nāve vispār ir brīnišķīga, tāpēc ka jūs uzkāpjat savos Augstākajos Es, kuri ir gaiši, maigi, viņi ir klusi un harmoniski. Nebaidieties no jūsu nāves, nedomājiet par viņu. Kad viņa atnāks, jūs priecāsieties. Bet tagad jums vajag strādāt, izzināt, absorbēt enerģiju, transformēt viņu, apmācīties un apmācīt visus parējos. Jūs esat skolotāji, un jums absolūti precīzi ir uzdevumi dalīties tajā gaismā, kuru jūs saņēmāt šeit, piepildīt ar viņu citus cilvēkus, kļūt par misionāriem. Jūs pildāt misiju, jūs esat misionāri. Vienmēr jūtiet savu misiju, vienmēr esiet “zirgā”, formā, un vienmēr spējīgi un griboši palīdzēt citiem cilvēkiem, tāpat, kā to kādreiz darīja garīdznieki, kuri nesa savu ticību uz citām valstīm.

Saki, lūdzu, gaišie spēki tagad ir pacēlušies ļoti augstu. Ko tu vari pateikt par Ercenģeļiem un Būtībām augstāk par Ercenģeļiem?

Varu tikai teikt, ka manā “Es” ir ietverti visi līmeņus, un katrs no jums – tas esmu Es. Es reizi pēc reizes radināšu jūs pie šīs domas, ka jūs – tas esmu Es, tikai citā formā. Jūs esat Cilvēks, un Es esmu Cilvēks. Gan visi smalkie plāni, gan visi blīvie plāni – tās ir jūsu daļas. Es saprotu: jums liekas, kas jūs esat ļoti mazi. Bet Es taču esmu katra no jums iekšienē? Tad cik gan Es esmu mazs? Sajūtiet Mani sava “Es” iekšienē... ()

Es aktivizēju to daļu, kur Es atrodos... Atklājiet mani sevī...

Paveriet to vietiņu, kuru jūs tagad jūtat krūšu centrā. Tas esmu Es, kas klauvē pie jums...

Esmu ļoti pacietīgs, nekur nesteidzos. Un ceru sagaidīt to brīdi, kad mēs ar jums sarunāsimies tāpat, kā mēs tagad runājam ar Natāliju. Katram no jums vajag nonākt pie tā. Tas tad arī ir Augšupcelšanās Ceļš. Jūs ejat uz Tēvu. Jūs kļūstat par Tēvu, un jums tagad liekas, kas tas ir nesasniedzami – tāpat, kā reiz likās Natālijai... Daudz cilvēku jau ir veikuši šo ceļu uz planētas un savienojušies ar Mani. Un Es zinu, ka Mēs ar jums satiksimies jūsu sakrālajā sirdī, mīlēsim viens otru un klausīsimies, un runāsim... un izzināsim viens otru. Es izzināšu katru no jums, bet jūs – Mani.

Tēvs rāda, ka uz planētu Zeme Viņš laiž tikai stariņu. Viņš ir sadalījies daudzos stariņos, un viens no stariņiem, viņa daļa, atrodas uz mūsu planētas. Tas ir Cilvēciskās Apziņas stariņš. Taču katra materiālā daļiņa arī iekļauj šo apziņu. Tēvs ir klātesošs Visā, Kas Ir, taču kā Cilvēkam Viņam ir atsevišķas Apziņas. Un šī Cilvēciskā Apziņa nav klātesoša visur...

Cilvēku rase ir radīta, lai izzinātu Tēvu. Un, protams, kā pašai sarežģītākajai būtnei uz planētas, rasei ir grūtības savā attīstībā. Viņa tagad iziet inovācijas brīdi, tas ir – pārveidošanos, savas apziņas pāriešanu uz nākošo vibrāciju plānu.

Saki, lūdzu, kas ir izmanījies uz planētas pēc devītās dimensijas Apziņas Režģa iedarbināšanas[3]?

Pagaidām nekas. Mēs gatavojam vietu augšupceļošos uzņemšanai. Un tas būs starta laukums tālākai augšupcelšanai.

Kā tas būs – vai mēs augšupcelsimies uz devīto dimensiju uzreiz, vai uz septīto, bet varbūt uz piekto?

Visu pēc vietas. Viss ir atkarīgs no tā, kas, kā un kādēļ. Šajā lietā nav vispārīgu noteikumu. Tā ir individuāla Iesvētīšana. Viss ir atkarīgs no tā, Kas ved jūs, cik ilgi jūs ejat pa šo ceļu, cik jūs esat pavirzījušies tajā un kad jūs būsiet tam gatavi. Nebūs nekāda liela augšupceļošos viļņa, lai visi – viens pēc otra, augšupceltos. Iespējams, būs desmitiem augšupceļošos, un pakāpeniski šis skaits palielināsies. Taču atkal jau, būs ierobežots skaits cilvēku, kuri izvēlējušies šo ceļu, un augšupcelšanās process beigsies, visas dvēseles, kuras iet uz augšupcelšanos, augšupcelsies, bet planēta turpinās savu dzīvi astrālajā plānā, kā bija iecerēts, bet varbūt kaut kā pa savam, jaunā veidā.

Mēs esam atvērti jūsu jauniem plāniem. Mēs iniciējam jūsu radošās iespējas. Mēs radām priekš jums jaunas programmas, un Mēs saprotam, ka Mēs esam izcīnījuši Balvu šajā ceļā, Mēs esam izdarījuši to, ko gribējām. Un tagad Mēs pētām, palabojam, modificējam, reizēm noturam, bet reizēm aktivizējam. Protams, Mēs neesam pametuši planētu, Mēs neesam aizgājuši no planētas. Ļoti daudz spēku nodarbojas ar planētu, (smejas) kā tumšie, tā arī gaišie, visi nodarbojas ar to. Un Es domāju, ka mūsu uzdevums – spēku harmonizēšana un planētas – tiks atrisināts, paaugstinoties cilvēces apziņai.

Bet kāds ir tumšo liktenis?

Tumšie, tāpat kā visi, pāriet uz nākošo plānu. Viņiem ir ļoti sarežģīti, sarežģītāk nekā jums atbilst vibrāciju plāniem, taču vibrāciju plāni arī būs dažādi. Nebūs taču tikai viena dimensija. Būs dažādi apakšplāni, dažādas nišas. Un absolūti ne visi tumšie aizies, paši zemākie aizies, taču kāds paliek.

Kāda starpība ir starp pozitīvo un negatīvo sistēmu? Mēs zinām, ka gan tur, gan tur ir lieliski skolotāji, ir skolas, grāmatas, apmācības programmas. Kur ir starpība starp šiem diviem virzieniem?

Nav nekāda. Gan vieni, gan otri apmāca apziņu.

Kas tas ir – “negatīvā sistēma”?

Tikai nedomā, ka tā ir velna sistēma. Velns – tā ir pagaidu, dienesta būtība...

Nu apmēram, kā starpība starp Betelgeizi un Rīgelu. Tās ir dažādas civilizācijas, ar nedaudz atšķirīgiem mērķiem. Visam ir vietā būt uz Zemes.

(Es jūtu, ka Viņš kaut ko nepasaka līdz galam ar mērķi, lai mēs pārtrauktu cīnīties un nosodīt, lai pārstātu meklēt vainīgos un vairs nejautātu: kas ir vainīgs un ko ar to darīt.)

Tēvs saka: viss, kas eksistē uz planētas, ir mūsu Pārvaldnieku pieļauts, un tas eksistē tajā veidā, kādā eksistē. Un mums ir pagrūti saprast, kādēļ un kā ir visas šīs podziņas, visi šie mūsu civilizācijas vadīšanas momenti, visi šīs pastumšanas, tai skaitā arī uz karu, piemēram. Mums tas nav saprotams no šī līmeņa, bet no Viņa līmeņa tā ir mijiedarbības sistēma, mijiedarbības regulators un pastumšana uz to pusi, kurp tas ir vajadzīgs, teiksim, planētas Pārvaldniekiem. (Tas mani nedaudz darīja piesardzīgu.)

Nu, piemēram, vai jums ir daļa pa to, ka uz kaut kādas planētas viena skudru rase cīnās ar otru rasi? Cik jums tas ir svarīgi? Nu nekādi nav svarīgi. Tā ir planēta, tie ir viņas apstākļi, tie ir viņas iedzīvotāji, un viņi tā dzīvo. Lūk, tā tad arī ir tā pieņemšana, par ko es runāju. Jūs ienācāt šajos apstākļos, šajā “klosterī” ar viņa “nolikumu”. Jūs nolēmāt piedalīties šajā spēlē, bet ne otrā vai trešajā, lūk, jūs tagad tad arī spēlējat. Un jums tagad ir savi pozitīvi mērķi – pacelt planētas apziņu. Jūs esat skolotāji. Lūk, tad arī nodarbojieties ar savu skolotāju lomu. Lūk, tad arī apmāciet cilvēkus. Lūk, tad arī iemācieties atšķirt enerģijas. Kādēļ tagad ir tāds vibrāciju raibums? Lai jūs iemācītos skaidri atšķirt vibrācijas. Tā būs jūsu izglītības nākošā klase.

Tēvs vēlreiz atgriež mani pie frāzes manā čenelingā “Kas ir mīlestība?”: “Ko tu gribi izdarīt, kad mīli?” Es atbildēju, ka gribu apkampt, noskūpstīt, palīdzēt... Bet Viņš teica, ka ne vienmēr, reizēm vajag nolaist un pacelt, nolaist un pacelt. Viņš atgrieza mani pie šīs frāzes, lai saprastu, ka ne viss ir tik vienkārši, kad mums liekas, ka mums ir tikai jāuzlido arvien augstāk un augstāk kā balodīšiem. Atcerieties Ikaru, kurš sadega no tā, ka viņš nolēma pacelties augstāk, nekā viņam paredzēts. Tas ir, visam ir ierobežojumi, visam ir Pārvaldnieki, un viss izeja pie Tēva.

Tas ir, visi mūsu vibrāciju plāni ir izeja pie Tēva.

Ja jūs ejat pa šo ceļu un ja jūs uz to stumj jūsu Sargeņģeļi, tad arī ejiet pa to. Tas ir jūsu ceļš, un ne jums nosodīt vai attiekties ar aizkaitinājumu pret tiem, kas neiet šo ceļu, tāpēc ka eksistē daudz skolotāju priekš pelēkajiem un tumšajiem, un visam ir vietā būt.

Es mīlu jūs, mani bērni, un aicinu jūs savā Visa, Kas Ir pasaulē. Es gribu iemācīt jūs būt Visa, Kas Ir radītājiem, Pārvaldniekiem pār visām enerģijām uzreiz. Pār visu enerģiju spektru, nevis tikai pašu gaišāko. Priekš tā jums ir jāiegremdējas šajā enerģiju spektrā, jāiziet šī skola, lai saprastu visu enerģiju, visu plānu iedarbību un izvēlētos to, kas jums patīk. Es saprotu, ka jums ir ne pārāk vienkārši. Bet skatieties, cik daudz darba Es jums piedāvāju, skatieties, cik tas ir interesanti, cik daudz atklājumu būs jūsu ceļā! Es vēlu jums izdarīt šos atklājumus visu cilvēku mīlestībā un atzinībā, jo jūs tad arī esat visi cilvēki uz planētas, tāpat kā Es. Visu labu, manas dūjiņas! Lidojiet augstāk!

Es mīlu jūs!

24.04.13

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2013., 3. numurs.

Žurnāla e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Laiks “Šeit un tagad” un laiks “Es Esmu”. Alfa, 8. mācība”  http://www.sanatkumara.lv/index.php/10-raksti-2013/41-laiks-seit-un-tagad-un-laiks-es-esmu-alfa-8-maciba (Tulk. piezīme)

[2] Linda Howe (angliski); Линда Хау (krieviski) (Tulk. piezīme)

[3] 13. gada februārī ar mūsu spēkiem tika iedarbināts devītās dimensijas Apziņas Režģis. Sk. vietni sanatkumara.ru