Mēs mācāmies, mūs māca

06.05.13.

13 05 08 1

Dārgie lasītāji! Mūsu tiešsaistes konsultācijas skaipā atnes man un mums visiem daudz jauna: gan citas dzīves mācības, gan praktiskas apmācības, gan daudz negaidīta un neizzināta parādās mūsu priekšā, kad mēs sākam apzināties smalko plānu. Tā mēs apgūstam galaktiskās dzīves praksi, izejot uz galaktiskās apziņas līmeni.

Tagad mēs sākam jau dziedināt reizēm Augstāko Es un pat dvēseli, ja nepieciešams. Tāpēc ka šie aspekti arī dažreiz atrodas ne labākajā stāvoklī.

Piemēram, kas tagad ir redzams Augstākā Es astrālajā aspektā? Augstākā Es auras apakša astrālajā aspektā tagad daudziem ir kļuvusi it kā pārklāta ar tumšu garoziņu, kas atgādina zieda kauslapas. Mana A. Es atbilde – NORIT ASTRĀLĀ ASPEKTA TRANSFORMĀCIJA.

Pievērsiet uzmanību, transformējušie procesi jau ir piegājuši cieši klāt fiziskajam plānam. Tas nebija vēl pirms dažām dienām. Es varu pieņemt, ka, iespējams, tas nav gluži tas, ko es domāju, bet ir pilnīgs iespaids, ka “kāpurs nomet apsegus”, un tie tagad ir nokrituši pie “taurenīša” kājām. Tos ir viegli novākt lejā, nolaižot pa sutratmu, tā kā tā nav saslimšana. Taču tai pat laikā daži tagad žēlojas par sakaru zaudēšanu ar Augstāko Es. Man liekas, ka tieši tajā ir iemesls pagaidu sakaru zaudēšanai ar Augstāko Es. Kad novāc šos šķēršļus, sakari atjaunojas vai uzlabojas.

Nākošais fakts mani vienkārši apstulbināja. Zemāk jūs izlasīsiet rakstu par to, ko mēs ieraudzījām vienā no konsultācijām. Es sen pazīstu Olgu, šo brīnišķīgo un ļoti gaišo sievieti, un ticiet, ka maz uz pasaules ir tādu gaišu un saprātīgu cilvēku kā viņa. Konsultācijā viņas aurā es ieraudzīju, bet pēc tam arī viņa ieraudzīja gaišu pūsli, izstiepjošu auru par pusmetru vai pat vairāk 1-2-3-šās čakras rajonā. Tas bija aiz muguras, apgrūtinot cilvēku fiziski, tāpēc ka tas bija diezgan liels, stipri atvelkošs auru atpakaļ. Mēs aizvācām būtību, taču viņa, man par izbrīnu, lieliski mirdzēja, tas ir, viņa bija no gaismas! Sarunas beigās būtība (šī vai cita) atkal bija Olgai aiz muguras ugunīgas astes veidā. Mums nācās pielietot Olgas ugunīgos ķermeņus un mīlestību, lai izdedzinātu no telpas visas atliekas.

Kad es paskatījos Olgas dvēseles aspektu, tad es ieraudzīju šo brīnišķīgo gaišo dvēseli nāvīgi izbijušos. Viņa bija aizsegusies ar kaut kādu aizslietni, līdzīgu aizsegam, un drebēja no bailēm. Bija pat komiski, bet, no otras puses, viņas izbailes bija ļoti stipras. Noskaidrojās, ka šīs parazitējošās būtības bija atnākušas pēc dvēseles un gara aspektiem. Vismaz tā mums dvēsele izskaidroja savas izbailes. Nācās mierināt un uzmundrināt šo izbijušos būtni.

Šīs parazitējošās mirdzošās būtības ir aukstas, viņas it kā sasaldē cilvēka smalkos aspektus, un viņas nevar mīlēt. Viņām ir vienota apziņa, tas ir, kolektīvā apziņa, un katrai no viņām piemīt visu spēks un gaismspēja. Viņu uzdevums ir ekspansija un cilvēka iekarošana.

Mēs pašreizējā laikā izejam un jaunu gaismspējas līmeni, un, izrādās te ir savas bīstamības. Būtības pievelkas pēc vibrācijām un pārkodē cilvēku pēc savas saprašanas. Tas ir, viņas izmanto Gaismas Darbiniekus kā dzīves un barošanās vidi.

Izeja ir pilnā mērā izmantot savus ugunīgos ķermeņus, tāpēc vibrācijas cilvēkiem, kuri spēj ieinteresēt šos atnācējus, ir diezgan augstas. TĀDI CILVĒKI JAU IR AKTĪVI UGUNĪGAJĀ PLĀNĀ UN VAR MIERĪGI PRETOTIES VIŅIEM.

Tagad šīs būtības visdrīzāk izmanto mūsu “pieticību” (bet es nezinu, bet es neprotu...) un neizveicību, lai okupētu mūs. Ticiet, ja cilvēks vēl nav sasniedzis augstas vibrācijas, tad viņš nav interesants šiem parazītiem. BET, JA IR SASNIEDZIS, TAD VAR VIŅIEM PRETOTIES.

Mūs māca strādāt ar ugunīgajiem ķermeņiem, mūs māca aplūkot sevi un dziedināt. Mūs māca, un mēs mācāmies...

***

Tēvs, lūdzu, paskaidro, vai es tā sapratu notiekošo?

Tu visu pareizi domā, tikai pārspīlē bīstamību. Jā, eksistē citādi domājošu gaišu, uz cilvēkiem parazitējošu būtību orda, tikai nav nemaz tik briesmīgs mazulītis... Visam atradīsies aizsardzības rīki, un jūsu spēks un varenība pilnībā spēj pretoties viņiem. Nav vērts pievērst uzmanību dažām detaļām, taču turiet ausis vaļā, neļaujiet sevi iekarot. Es priecājos, ka šī tēma tika ierosināta tajā brīdī, kad jūs iemantojat spēku gaismā.

Kā labāk pretoties šīm būtībām?

Tīrīt sevi periodiski, neaizmirst sevi aplūkot, izdedzināt savu ķermeņus ar paša uguni. Jūs domājat, tikai uz zemes jūsos ir parazīti? Viņi ir sastopami visur, visos plānos, tajā skaitā gan astrālajā, gan mentālajā plānā, gan pat budhiālajā plānā. Visas zināšanas pakāpeniski atklāsies, kad jūs bieži būsiet savos augstākajos ķermeņos. Bet pagaidām nomierinies un ņem vērā, ka – jā, ir tādi parazitējoši mazulīši, kuri grib iekarot pasauli. Un jums stāv priekšā iemācīties ar viņiem cīnīties kā ar parazītiem.

Vairumam no mums ir priekšstats, ka tikai zemā astrāla būtības parazitē cilvēkā, ka gaismā ir vienīgi prieks un mīlestība.

Mēs jau ne reizi vien esam rakstījuši, ka ne vienmēr tas ir tā. Eksistē būtības, un viņu ir ne mazums, kuras tīrības un sterilitātes labad ir atteikušās no mīlestības. Kā teikt, mīlestība apēno viņu tīrību un veicina jūtu attīstību, bet jūtas ne vienmēr ir pašas gaišākās. Jā, patiešām, sterilitāte pēc frekvences nesakrīt ar mīlestību, izpaustu cilvēkā. Un Būtības kļuva nedzīvotspējīgas bez daudz kā, ko dod mīlestība. Tagad viņas ir atnākušas saprast to un iemācīties to, ko dod mīlestība. Mēs esam rakstījuši par to, ka ir veselas civilizācijas no gaismas bez mīlestības.

Jūs varat viņām pretoties caur mīlestības un uguns savienošanu. Uzstādiet ugunīgu vairogu ap sevi no jūsu ugunīgajiem ķermeņiem, mirdziet un mīliet uz veselību.

Bet kādā plānā ir šie mazulīši?

Astrālajā plānā. Arī mentālajā jums nāksies stāties pretī dažām būtībām. Saproti, visur, visos plānos ir dažādu enerģiju spektrs, un dažu enerģiju kvalitāte reizēm nav augsta. Ātri attīstīties – saprātā neiedzīvoties, lūk, tad arī nākas dzīvot ne tikai ar svešu prātu, bet arī svešus ķermeņus izmantot. Un tādās būtībās nav arī cieņas pret dzīvību (Harmonijas Likums). Viņas ir pārāk nesaprātīgas pēc cilvēciskajiem priekšstatiem. Sava veida cērmes...

Mūs kolonizē sēnītes, vīrusi fiziskajā plānā, tumšās un pelēkās būtības astrālajā un ēteriskajā, bet tagad arī smalkākā plānā mēs sākam būt parazītu guvums. Kādēļ tavā pasaulē ir parazīti?

Tā ir ekosistēmas daļa. Parazīti spēlē maitēdāju lomu. Šajā gadījumā viņi māca jūs saglabāt modrību un sākt izmantot savus ugunīgos ķermeņus. Atrasties ugunīgajā plānā un mīlestībā.

Visam ir vietā būt, kā Es mīlu teikt, un jūsu uzdevums ir nostāties uz brieduma ceļa spējīgiem un atbildīgiem, aizsargātiem un brašiem (nespēju atrast citu vārdu, tas vislabāk izsaka jēgu). Tas ir, būt patstāvīgiem, bez aizbildniecības un vadīšanas. Tu esi pamanījusi, ka mēs esam noņēmuši aizbildniecību daudziem no jums? Jūs gatavojaties neatkarīgai nopietnai dzīvei, un Mēs tagad vienkārši esam Novērotāji, nevis Vadītāji. Mēs skatāmies, kādā mērā jūs spēsiet piemēroties, sajēgt, izdarīt secinājumus, atšķirt un tml. Izlaižot pasaulē putnēnus, māte māca viņus patstāvīgi iegūt barību, būt aizsargātiem un iemācīties izdzīvot pieaugušo pasaulē.

Taču Mēs tomēr esam blakus.

Es ieraudzīju viņus arī sevī un mācos tikt ar viņiem galā. Tas nemaz nav tik vienkārši. Viņus var gan ar tīklu ķert, gan ar ugunīgu kapsulu vākt prom. Šodien arī es vācu prom šīs būtības no sevis.... Vakar vācu... Kad viņu nav, aura kļūst stingra un elastīga, kad viņas ir klātesošas, it kā irdenums un miglainība parādās aurā aizmugurē. Es palūdzu palīdzību.

Tagad parādījās kāda “zelta garoziņa” aizmugurē pāri vienam no maniem ķermeņiem pēc lūguma norobežot mani no viņām. Kas tas ir, Tēvs?

Tā ir mana palīdzība tev, lai tu netērētu spēkus cīņai.

Tā ir pastāvīga aizsardzība vai uz laiku?

Atseko. Nepaļaujies vienmēr uz mani. Mācies...

Es pateicos Tev, manu Tēv, par uzticēšanos un mācībām.

Tagad apsolītais Olgas raksts.

GAISMA – PRET GAISMU

Man pēkšņi kļuva ļoti slikti. Tik slikti, ka es izbijos. Man likās, ka ir pazuduši visi mani Audzinātāji un Skolotāji. Saikne ar Augstāko Es man kļuva nepieejama. Es nevis vienkārši atkal biju atgriezusies savā iepriekšējā trīsdimensiju realitātē, bet iegrimusi tajā līdz ar galvu un nevarēju izķepuroties. Iepriekšējās pieredzes man teica priekšā, ka pašai no tādas situācijas iziet bez palīdzības no malas ir pagrūti. Ne pēc nostāstiem zinu, pati ne reizi vien esmu skaidrojusi, palīdzot cilvēkiem, ka paskatīties uz sevi no malas, pacelties pāri situācijai un ieraudzīt daudzus izejas variantus, kad tu atrodies sprādziena epicentrā, ir praktiski neiespējami. Ir jāpiemīt ļoti lielam spēkam, bet spēka tad tieši arī nepietiek un nākas gaidīt, kad apkārt viss nokārtosies un pierims. Taču šajā gadījumā ir drauds, ka, kamēr gaidi, tevi pāršļāks pāri galvai, un zaudējumi būs tik ievērojami, ka atjaunošanai pēc tam aizies daudz laika un enerģijas.

Pārdzīvojot visu notiekošo, es sapratu, ka vajadzīga palīdzība. Atcerējos par jau sen man iepatikušos vietni “Sanats Kumara – augšupcelšanās skola” un tās autoru. Ar Natāliju Koteļņikovu mēs varējām iepazīties personīgi, ja var tā teikt, sazinoties skaipā. Vienreiz es vērsos pie viņas pēc konsultācijas. Viņas enerģiju kvalitāte un viņas meistarības līmenis noveda mani neaprakstāmā sajūsmā, bet, galvenais, deva ļoti labus augļus. Apbrīnojamā veidā ārkārtīgi sinhroniski Natālija atvēra kārtējo savu konsultāciju skaipā sesiju – un mana izvēle bija acīmredzama, es vērsos pie viņas pēc palīdzības.

Un tā, konsultācijas procesā Natālija palīdzēja man ieraudzīt sevi no malas. Un, kad es paskatījos uz sevi, tad ieraudzīju, ka aiz muguras manam pašas ķermenim ir piesūcies svešs Gaismas sabiezējums, spīguļojoša medūza ar pūkainu dzirksteļojošu asti. Tā ir sveša gaismas substance, bet viņas iekšienē ir it kā embrijs, pelēcīgi dzeltenīgs sabiezējums. Kāds gan bija mūsu izbrīns, kad mēs sapratām, ka tā ir Gaismas būtība. Kā Gaismas būtība var piesūkties un atsūknēt enerģiju?!

Tas ir ārkārtējs gadījums – Augstākā Kosmiskā Cilvēka Brīvās Gribas Likuma pārkāpums. Natālija lika priekšā vērsties pie Karmiskās Gaismas Padomes un paziņot par šo pārkāpumu, kā arī pieprasīt palīdzību un aizsardzību no nezināmajiem “Gaišajiem”. Mēs to nekavējoties saņēmām. Es sajutu, ka mani ietin maiga mīloša varavīkšņaina Gaismas – Dzimto Māju Gaisma.

Es atjaunoju saikni ar savu Augstāko Gaismas Aspektu un vērsos pēc paskaidrojumiem. Mans Vadītājs man sīki darīja zināmu un parādīja, ka tās ir gaismas būtības no planētas Sīriuss – gaišu dvēseļu mednieki. Lido no ceturtās un piektās dimensijas starptelpas. Viņu uzdevums ir pārkodēt cilvēka auras Gaismas enerģiju, pārkārtot viņu uz citu vibrāciju frekvenci – par sadalošos ķīseļveidīgu substanci, kurā cilvēks nevar saglabāt brīvu gribas izpaudumu, tas viņam pat prātā neienāks, “gaisma aizēnos acis”, ja var tā teikt, un nodoms tiekties uz gaismu vairs neradīsies. Cilvēks būs pārliecināts, ka atrodas Gaismā, un apmierināsies ar šo iekšējo, viņa paša ķermeni aprijošo “Gaismu”.

Šīs gaismu nesošās būtības ir radījušas savu koloniju. Sauc viņas sevi par Pestītājiem, izliekas par Jēzus sūtņiem, Kristus vai vienkārši Gaismas-Nesēju vietvalžiem. Mērķis – neizlaist augstāk par piekto dimensiju, aizturēt starptelpā starp 4. un 5. dimensiju. Parazitēt uz gaismas ķermeņiem. Izvēlas no Gaismas Darbiniekiem “visprogresīvākos Jāņtārpiņus”, tos, kam piemīt noturīga un intensīva gaismspēja. Tā priekš viņām ir enerģija par velti, uz kuras rēķina var kā sēnīšu kolonijas izplatīties no viena cilvēka uz otru.

Tādu būtību pievienošanās pazīmes:

– depresijas lēkmes, tieši lēkmes, nevis pastāvīga apziņas nospiestība. Ja ir novērojama pastāvīga apziņas nospiestība un noturīga depresija Gaismas darbiniekiem – tā ir nepietiekama savienotība ar Zemi un savu Augstāko Es un visa esošā vienotības vāja apzināšanās šūnu līmenī;

– fiziska nespēka, muskuļu vājuma un viegla reiboņa lēkmes (atkal pasvītroju – ka tieši lēkmes);

– uzmācīgas domas par paša nederīgumu un nepamatotību, bailes rīkoties vai kaut ko uzsākt. Uzmācīgas domas par to, ka vienalga nekas neiznāks;

– enerģijas atvilkšana atpakaļ, pie tam pie maksimālas ķermeņa atbrīvotības ir novērojams ķermeņa noliekšanās atpakaļ efekts, it kā jūs vilktu aiz lāpstiņām un aiz galvas;

– nespēja iziet uz augstiem vibrāciju līmeņiem, iegrimšana pagājušos negatīvos notikumos, tas ir, jūs gribat savienoties ar savu Augstāko Aspektu, bet tā vietā atkal un atkal iegrimstat negatīvu situāciju un sen pagājušu nelabvēlīgu notikumu izdzīvošanā;

– viegla nelabuma lēkmes, īpaši ēšanas laikā.

Iespējami arī citi simptomi, taču augstāk aprakstītie ir visraksturīgākie. Savdabīgs ir fakts, ka lēkmes sākumā ir tikko pamanāmas, pēc tam tās kļūst arvien biežākas un ilgstošākas, kamēr nerodas pēkšņi uzplūdušas un tevi neatlaižošas depresijas sajūta. Tas ir, atsūknēšana ir tik spēcīga, bet iedarbība uz psihi – tik stipra, ka cilvēka griba tiek paralizēta.

Kā šo būtību atslēgt un nogriezt uz visiem laikiem? Tikai ar uguni, niknu briljanta gaismu, kura nokaitē tā, ka parādās sārti ugunīgās gaismas-liesmas uzplaiksnījumi, kuri atdedzina šo būtību no jūsu gaismas ķermeņa, un viņa vienkārši nokrīt. Uguni nepieciešams iniciēt savā Kristus-Apziņas centrā, un no viņa liet šo gaismu uz āru, piesūknējot savus gaismas ķermeņus, piesātinot ārējo Gaismas ķermeni un atdedzinot visus piesūcekņus. Ja paliek kaut kādi gabaliņi – izdedzināt līdz pašam pamatam, uzmanīgi vērojot to, cik dziļi tie ir iesakņojušies gaismas ķermenī. Panākt to, lai izdedzināšana pilnībā aizvāktu visu būtības aizņemto apjomu. Tālāk nepieciešams ieraudzīt, sajust savu paša gaismu un pārbaudīt viņas noturību. Aura var būt izkliedēta, ķīseļveidīga, tas nozīmē, ka būtības kāpuri jau ir iesakņojušies jūsu gaismas ķermenī un spraucas pie fiziskā (ēteriskā) ķermeņa. Tad atkārtot izdedzināšanas procedūru, pārbaudīt auru īpaši rūpīgi, izdedzinot visus neviendabīgos iekļāvumus, un tikai pēc tam atjaunot savas gaismasspējas viendabību.

Ja šīs substances līdz galam neaizvāc – viņas kļūs par iemeslu onkoloģiskām saslimšanām ķermenī, viņas paralizē gribu. Izplešas plašumā kā zirnekļa tīkls fiziskajā ķermenī, visa miesa kļūst recekļveidīga un galu galā sabrūk.

Norit liels karš starp Gaismas būtībām. Cīņa par Dvēselēm, par katru Dvēseli. Ir tumšie, ir pelēkie, bet ir Gaišie (neatstarojoši gaismu, neinicējoši varavīkšņaino blāzmu). Viņi pārvalda gaišzilu aukstu gaismu, gaismu, kurai atņemta mīlestība.

Šīs gaismas iedarbībā Gaismas Darbinieki kļūst cieti, asi, bez kompromisiem, attaisnojot sevi ar to, ka “mīlestībai arī ir jābūt ar dūrēm”, “cīņā visi līdzekļi ir labi”.

Mīliet ar mīlestību, maigi! Bez mīlestības gaidām. Bez nosacījuma. Esiet iecietīgāki cits pret citu, maigāki. Stingrība un cietsirdība vēl nekad nav dzemdinājušas prieku un nav vedušas pie savstarpējas sapratnes. Darbs ar cilvēkiem ir smags darbs, bet tāpēc taču mēs arī esam Gaismas Darbinieki, mums jābūt viediem.

Viedums – tās tad arī ir zināšanas, nododamas un pieņemamas ar mīlestību, nevis iekaļamas vardarbības un sāpju ceļā.

Gaišzilā Gaisma, mirdzoša krāsu varavīksnē, dzīva, mīloša, silta, ir dziedinoša. Viņa nosaka nodoma tīrību, viņa attīra domu plūsmas virtuālo telpu. Viņa dziedina slimības ķermenī, kuras izsaukušas traumas vai asi iekaisumi. Ercenģelim Mihaēlam piemita gaišzilā izdziedināšanas Liesma.

Gaišzilā aukstā, neatstarojoša, bet aprijoša gaismu – tā ir gaisma nogalinošā. Viņai piemīt tik tikko pamanāma pelēcīga nokrāsa.

Gaismas Būtību Karš – tas ir sens stāsts. To no laika gala rada patoloģiski slimi izkropļoti Egoistiskie ķermeņi (A. Es astrālie ķermeņi). Zeme un cilvēce vienmēr ir bijuši kāri kumosiņi tādām Būtībām.

Taču mums jāsaprot, ka tās ir izaugsmes mācības. Cilvēcei, kura tiecas uz gaismu, ir jāiziet, un viņa iziet visus Dvēseles evolūcijas etapus (bet pie gaismas pakāpeniski nonāks visi cilvēki – kāds agrāk, kāds vēlāk). Dvēsele katram tiecas uz gaismu. Mēs paši izlēmām iziet šo sarežģīto attīrīšanās un pamošanās ceļu uz Zemes – daudzu dzīvju nodzīvošanas blīvā materiālā pasaulē ceļu, kur saiet kopā vienā punktā un izpaužas telpas, visumi un viss Esošais. Viņi atkārto un atspoguļo paša Radītāja attīstības etapus. Šis atspoguļojuma punkts ir Cilvēks, apveltīts ar Brīvu gribas izpaudumu pēc savas dzimšanas tiesībām. Neviens nevar viņam atņemt šīs tiesības. Tamlīdzīgi pārkāpumi ir jādara zināmi Karmiskajai Gaismas Padomei un jāpieprasa palīdzība, tad balanss tiks momentāni atjaunots.

Ar milzīgu pateicību Natālijai Koteļņikovai par sniegto palīdzību, atbalstu un iedvesmu.

Ar maigumu un mīlestību, Olga.

 

Pievienots 08.05.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/mi-uchimsya-nas-uchat

Tulkoja Jānis Oppe